Linkedin Instagram Facebook Twitter Mail Youtube Whatsapp

Hizmetler

icon

CRM ve ERP Çözümleri

Her ölçekte işletmeye uygun, özel yazılım, CRM ve ERP çözümleri üretiyoruz.
Kando her ölçekte firmaya uygun, tamamen entegre ve esnek CRM ve ERP çözümleri üretir. Planlama, satın alma, malzeme yönetimi ve üretime ek olarak satış, finans, proje ve doküman yönetimi, kurumsal ajanda ve birçok farklı süreci içinde barındıran çözümler sunar.
Kendi bünyesinde barındırmış olduğu açık kaynak kodlu yazılım geliştirme alt yapısı sayesinde, sınırsız esneklik imkanı sunan Kando bu özellikleri ile firmaların iş süreçlerinin optimizasyonuna ve rekabetçi yapılarını korumalarına destek sağlar.

icon

Mobil Yazılım

Android Uygulama Geliştirme
Akıllı telefon pazarının büyük bir kısmını kapsayan, mobil sektör yazılımı Android için size özel çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümleri birlikte geliştirerek her geçen gün daha da ileriye gitmeniz için sizlere destek oluyoruz.

IOS Uygulama Geliştirme
iPhone’nun yazılımı olan IOS için firmanızın mobil platformlarda daha etkin olması hedefi doğrultusunda yaratıcı uygulamalar üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümleri birlikte geliştirerek her geçen gün daha da ileriye gitmeniz için sizlere destek oluyoruz.

icon

SEO Çözümleri

SEO, Web sitenizi Google veya benzeri arama motorlarının başarı kriterlerine uygun hale getirmektir.
SEO ile web siteniz, Arama Motorları’nın başarı kriterlerine uygun hale getirilerek arama sonuçlarında yükselme amaçlanır. Seo ayarlarınız doğru şekilde yapıldığı takdirde, web siteniz arama sonuçlarında ek reklam harcaması olmadan ön plana çıkar.

Google, bilinenin aksine büyük ve tanınmış web sitelerini ön plana çıkarmaz. Google, öncelikli olarak yeni ve orijinal bilgi sunan web sitelerini öne çıkartır.
Kando Yazılım tüm ihtiyaçlarınızı analiz ederek uygun çözümleri sunar.

icon

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret, Elektronik ticaret ya da internet üzerinden yapılan ticaret olarak bilinmektedir. En önemli işlevi çevrimiçi ortamı kullanarak mal veya hizmet alım satımı yapmak, aynı zamanda bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan para ve veri aktarımı sağlamaktır. Genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışını yapmak için kullanılmaktadır.
İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen tüm dostlarımız için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz. 360 derece e-ticaret sistemi yönetimi yapıyoruz. Tüm entegrasyonlar, veri girişleri, fotoğraf girişleri, seo, sosyalmedya yönetimi ve gerekli tasarımları yaparak size tam bitmiş halde teslim ediyoruz. Yıl boyunca ihtiyacınız olabilecek herşeyi sizinle birlikte planlayarak tüm süreçleri yönetiyoruz.

icon

Web Tasarım - Yazılım

Hedef kitlenize ulaşabilen web siteleri yapıyoruz.
Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve size göre çözümler üretiyoruz.
Tüm platformlarda sorunsuz çalışan, yönetimi kolay, tamamen kullanıcı dostu site ve yazılımlarla işinizi geliştirmenize destek oluyoruz.

icon

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji danışmanı sizin için:
• Analiz ve optimizasyon çalışmalarıda ideal çözümler üretir,
• Kurumlara temel faaliyet alanlarına daha fazla yoğunlaşabilmeleri için gerekli imkanı sağlar,
• Operasyonel maliyetleri minimuma indirmek için çalışır,
• Mevcut altyapı çalışmalarını inceler,
• En yeni teknolojileri araştırır ve ihtiyacı karşılayacak şekilde temin eder,
• Analiz ve modernizasyon yapar,
• İş oluş biçimlerinde iyileştirme ve rekabet avantajı sağlar,
• Planlama ve bütçe yönetimi konularında yol gösterir ve daha birçok şeyi sizin için yapar.

icon

Entegrasyon Uygulamaları

Tedarikçi firmalardaki ürünleri kolaylıkla web sitenize ekleyin, fiyat ve stok güncelleştirmelerini alın. XML export ile ürünlerinizin özelliklerini, fiyat listelerini, stok miktarlarını zahmetsizce müşterilerinizle paylaşın. Pos, Kargo, Muhasebe ve daha birçok entegrasyon için lütfen iletişime geçiniz.

icon

Masaüstü Yazılım

Masaüstü yazılımlar iş gücünüzü hafifletmek ve verilerinizi güvenli bir biçimde depolamak amacıyla üretilmiş yazılımlardır. Teknik olarak son kullanıcının işletim sisteminde bulunan verileri alarak depolayan sistemler olarak tanımlanabilir.

Masaüstü yazılımlar şirketler için bazı durumlarda oldukça işlevsel ve faydalıdırlar. Verileri güvenle depoladıkları gibi, gerek görüldüğünde personelle paylaşma konusunda son derece etkilidir. Kapalı devre olarak çalışan bu sistemler güvenlik açısından diğer uygulamalardan daha iyidir. Aynı zamanda web tabanlı uygulamalarla kıyaslandığında daha hızlı ve daha işlevseldirler. Kolay bir biçimde grafiksel olarak analiz yapma imkanı sunarken iş akışını hızlandırır ve hata oranını en aza indirger. Özellikle bilgi işlem sektörü için vazgeçilmez unsurların arasındadır. Şirketlerin verimliliğini arttırdığı için aslında her firmanın ihtiyacı olan sistemlerdir denilebilir.

icon

IT & Network Hizmetleri

Kando Yazılım olarak tüm Network ve IT altyapılarınızın tasarımı, kurulumu, analizi, süreç yönetimleri ve işletimi süreçlerinde gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ile güvenli, hızlı ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz.

Kaliteli ve Verimli

Hızlı ve Güvenli Aramalar

  • CRM Alt Yapısı 100%
  • İletişim Kalitesi 100%
  • Yazılım Desteği 100%
  • Ağ Hizmetleri 100%

Yılda 50+ Proje Tamamladık


CRM ERP Çözümlerinde ve Yazılım İşinde müşterilerimizi yeni bir seviyeye taşıdık profesyonellikle tanıştırdık.

99

Destek

85

Proje

50

Mutlu Müşteri

99.9

Performans

Son Paylaşımlar


Sektörel ve Bilişim alanında en son güncellemelerden haberdar olun ve hep ileriye adım atın.