Gizlilik Politikası

 

İşbu gizlilik politikası Kando Yazılım web sitesi www.kandoyazilim.com adresine veya Kando  Yazılım mobil uygulamaları (Ios, Android, Windows, Ipad ,Iphone v.b.) erişim sağlayacak kişilerin (bundan böyle ziyaretçi olarak anılacaktır) girmesi ile yürürlüğe girmiş olacaktır.

 

Kando Yazılım olarak bizimle paylaştığınız tüm bilgilerin gizliliğinin korunması konusun bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu gizlilik ilkeleri Kando Yazılım tarafından, Kando Yazılım ’ın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.kandoyazilim.com web sitesi ve Kando Yazılım mobil uygulamaları üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

Kando Yazılım internet sitesindeki ve Kando Yazılım Mobil Uygulamalarındaki tüm dökümanlar Kando Yazılım mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Sadece yazıcı çıktısı alarak kişisel kullanımınız için kullanabilirsiniz.

 

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Hiçbir teknolojik sistem tamamen güvenli, "kurcalama" ya da "hacker-korumalı" değildir. Kando Yazılım, kişisel bilginize yetkisiz erişim, hatalı kullanım ya da yanlış değişime ilişkin riskleri önlemek ve asgariye indirmek için gerekli tedbirleri (yazılım ve donanım olarak) almaktadır. Buna rağmen doğacak zarar Kando Yazılım ’ın sorumluluğunda değildir. Kullanıcı bireysel olarak gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak zorundadır.

 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 

Kando Yazılım, web adresimizde veya Kando Yazılım mobil uygulamalarımızda yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

Sitemizin veya Mobil uygulamalarımızın kayıt formunda, online anket formunda ve diğer kullanıcı bilgileri alınan tüm formlarda, kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece ziyaretçi bilgileri herhangi bir üçüncü şahıs veya kurum ile kendi onayları olmaksızın paylaşılmamaktadır. Ziyaretçilerin güvenliği, gizliliği ve mahremiyetinin korunması adına alınması gereken tüm önlemler en üst seviyededir.

 

Ziyaretçiler şahsi bilgilerini Kando Yazılım ile paylaşma konusunda gönüllü olduklarını kabul ederler. Bu bilgilerin toplanma amacı 'Ziyaretçi Tanı' standardını yakalamak ve ziyaretçinin yaptığı işlemlerde güvenliğini sağlamaktır. Ziyaretçilerimiz bize kimlikleri hakkında gerçek, güncel ve doğru bilgi vermek ile yükümlüdürler. Hileli veya sahte davranış ve tutum içinde bulunmayacaklarını, bir başka şahsın kimliğine bürünmeyeceklerini veya bir başka şahsı taklit veya belgesiz temsil etme amacı gütmeyeceklerini beyan etmek zorundadırlar.

 

Ziyaretçinin Kando Yazılım web sitesini veya Kando Yazılım mobil uygulamalarını ne şekilde kullandığına dair bilgi toplamak amacıyla ziyaretçinin bilgisayarına veya mobil cihazına tanımlama bilgisi (cookie) yerleştirilmesi de Kando Yazılım ’ın bilgi toplama prosedürüne dahildir. Bu bilgi toplama yöntemlerinin uygulanması ziyaretçi güvenliğini sağlamak gayesi taşımaktadır. Şirket tarafından toplanmış olan tüm bilgiler, yalnızca ziyaretçi hesaplarının doğrulanmasından sorumlu olan şirket çalışanları ile paylaşılmakta olup, bu doğrulama işlemlerinin sebebi ziyaretçinin gizliliğini ve güvenliğini muhafaza etmektir.

 

Kando Yazılım, yasal zorunluluk gerektiren özel durumlar veya ziyaretçinin hesabını korumak ve şahsi bilgilerini güvenliğe almak amacıyla ziyaretçi kimliğine ilişkin yapılacak doğrulama çalışmaları gereksinimi haricinde, ziyaretçilerin açık ve yazılı rızası olmaksızın şahsi ve gizli bilgilerini hiçbir zaman bir üçüncü şahısa açmaz.

 

Ziyaretçiler, Kando Yazılım ' a üye olup Kando Yazılım ürün ve hizmetleri ile gönüllü işlemlerde bulunarak, Kando Yazılım hesapları ile ilgili olarak vermiş oldukları bilgilerin bir kısmının veya tümünün Kando Yazılım hesaplarında, bu hesaplarla ilgili işlemlerde ve şirket adına şirket ile yaptıkları işlemlerde kullanılmasına razı olurlar.

 

Ziyaretçi şirket ile yapmış olduğu tüm işlemler, ileride ziyaretçileri ile Kando Yazılım arasında herhangi bir anlaşmazlığın meydana geldiği durumlarda şirket tarafından kullanılmak üzere, şirket tarafından kaydedilir.

 

Kando Yazılım, ziyaretçilerinin şahsi bilgilerinin gizliliğini sağlamak amacıyla ve ziyaretçi gizliliği için tasarlanmış olan bilgi koruma prosedürlerinin uygulanması konusunda mevcut tüm önlemleri almaktadır. Kando Yazılım personeli tarafından ziyaretçi bilgilerine erişimler, işin yapılabilmesi için gereken en kısıtlı yetki seviyesi ve görevler ayrılığı prensibi esas alınarak düzenlenmektedir.

 

Kando Yazılım, ziyaretçilerinin gizli bilgilerinin sürekli olarak güvende tutulmasını sağlamak amacıyla, bilgi koruma politikasını sürekli güncellemekle yükümlü olduğunu taahhüt eder.

 

Kando Yazılım, finansal işlemler hakkında bilgilendirmek amacı ile zaman zaman ziyaretçileri ile telefon veya e-mail yolu ile irtibata geçebilir. Ziyaretçiler, Kando Yazılım ’a üye olurken onayladıkları şart ve koşullarımız ile kendileri ile bu tarz iletişimde bulunulmasına razı olduklarını onaylamış olurlar. Kendileri ile bu tarz bir iletişimde bulunulmasını istemeyen ziyaretçilerimiz, Kando Yazılım ile telefon veya e-mail yoluyla irtibata geçerek bu taleplerini dile getirebilme hakkına sahiptirler.

 

Hizmet desteği almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Kando Yazılım Gizlilik Politikasına ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır.

 

Bu politika, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu politikanın herhangi bir maddesi, yasa dışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu politikadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

 

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

 

Her türlü sorunuz için; [email protected]  e-posta adresinden veya 532 504 7357 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

E-posta Adresi : [email protected]

Web Sitesi Adresi : http://www.kandoyazilim.com

Adres : Başak Mahallesi, 5.Etap, 2.Kısım,

Abdülhamithan Caddesi, No:5

Başakşehir/İSTANBUL

Telefon Numarası : 532 504 7357